Masopust na Vyšehradě 2017 / Ne / 19.2. /od 9 hodin…

Dobrý den, zvu všechny milé lidi všech věkových kategorií na 19. 2. 2017
na Letní scénu Vyšehradu, tentokrát ovšem v kožešinových doplňcích.
Protože budeme slavit Masopust, neváhejte obléci sebe i děti do tradičních masek.

Od 9.00 bude pan řezník celý den předvádět ukázku svého řemesla
na praseti a v kotli o objemu 80 litrů.

Od 14.00 uvedeme premiéru autorské hry o tradicích
pro malé děti i pro dospělé "Tradice, čepice, truhlice" v nastudování divadelního spolku "Jedeme k vám".

plakat_tradice_cepice_truhlice

Vstupné na masopustní představení je 70,-Kč .

Tradičního jídla, pití i zábavy bude tedy po celý den dost.
Stačí si jen naplánovat příjemnou procházku areálem NKP Vyšehrad .
Na konci na Vás čeká divadlo, spousta dobrot a něco na zahřátí nejen duše.
Zároveň zde bude zajištěn předprodej vstupenek na velké Vyšehraní.
Těšíme se na Vás.
Márty a celý team Vyšehraní...

 

Milí příznivci našeho festivalu !

Samotné Vyšehraní právě zahájilo svůj interní předprodej vstupenek 2017. Z toho důvodu zveřejňuji program 14. ročníku níže...
Můžete zvážit i permanentku na hlavní program od 2.6. do 18.6. za 2000,-.

Objednávejte na vysehrani@volny.cz, tyto nejlevnější vstupenky 

Těšíme se na setkávání...
Márty

 

 

logo

 

14 .ročník - Vyšehraní 2017 „ Buď u toho…“ / program

Program 14.ročníku / pracovní náhled /

datum

Program  / změna programu vyhrazena /

poznámka

Ceny

Neděle 19.2.

09:00 Masopust - průvod masek, zabijačkové hody – ukázka řemesla, Masopustní veselí a muzika

14:00 Masopustní představení pro děti i dospělé divadla 70,-

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE

4.12.2016 Mikulášská 14.00

Odehráno!

Pátek 14.4. až pondělí 17.4.

vždy od 14:00 velikonoční workshop –

výroba kraslic, dekorací, sklo, textil, přednášky, hudební program

Velikonoční tradice..

Čtvrtek 13.4.16:00

Velikonoční představení pro děti i dospělé

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE

vynášení Morany do Vltavy

70,-

Sobota 29.4. / 15:00

Přípravný slet čarodějnic

Divadlo Žlutý kopec „O neposlušné čarodějnici“

Čarodějnické představení a dětský karneval v maskách

70,-

Pondělí 1.5. / 14:00

Vyšehradský komorní majáles

„Koncert láskám“

Flender a spol.

David Alfik Dewetter

Hot Dog Band a František Nedvěd ml.

Open Mic

Úterý 2.5. / 10:00

Představení pro školy

Legenda Karel IV. (1.stupeň)

Středa 3.5 / 10:00

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE (1.stupeň)

Čtvrtek 4.5.

Představení pro školy

10:00 - TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

12:00 - „ Běžíme jak umíme „

Vyšehradský závod pro studenty Jedličkova ústavu

Pátek 5.5.

„Běžíme jak umíme“

12.00 Vyšehradský závod pro seniory

15.00 „Eva tropí hlouposti“

Divadelní spolek Hamlet

100,-

Sobota 6.5.

„Běžíme jak umíme“

10.00 Vyšehradský závod pro děti z dětských domovů

Přehlídka talentů a uměleckých souborů dětských domovů

15.00 Nedvídata – představení „Strašně strašidelná noc“

Workshop pro děti –

/výroba skleněných vitráží a různých šperků/

Workshop dekorací a šperků

Neděle 7.5.

 

 

 

 

 

 

 

„Běžíme jak umíme“

11.00 Vyšehradský závod pro rodiče s dětmi

Jedličkův ústav Nadace – prezentace sportování vozíčkářů

Speciální disciplína – závod pořadatelů Vyšehraní

Scéna Na hradbách:

15.00 Dětský sbor Sejkorky, Dušan Vančura - Antikvartet

Workshop pro děti –

/výroba skleněných vitráží a různých šperků/

Pondělí 8.5.

Úterý 9.5.

 

Středa 10.5. / 10:00

Představení pro školy

Broukosvět- Nedvíďata (1.stupeň)

Čtvrtek 11.5. / 10:00

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Pátek 12.5. /  10:00

 Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Sobota 13.5. / 12:00

Vyšehraní uvádí:

15.ročník česko-slovenského festivalu.

Vyšehradská (literární) Vysočina

120,-

Neděle 14.5. / 15:00

 

 

 

Koncert velkých orchestrů

Pralinka Orchestr

Pluk šťastných dechařů

100,-

Pondělí 15.5

Úterý 16.5 / 10:00

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Středa 17.5. / 10:00

Yellow Sisters dětem - hudební pořad (1.stupeň)

Čtvrtek 18.5. / 10:00

Představení pro školy

TRADICE, ČEPICE, TRUHLICE (1.stupeň)

 

Pátek 19.5. / 10:00

       19:00

Dětské představení pro školy

Historický muzikál „Jakoubek“ pro 2. stupeň Zš

Historický muzikál „Jakoubek“ pro veřejnost

120,-

Sobota 20.5. / 15:00

                     18:00

Přehlídka poloprofesionálních a amatérských divadel

-  slavnostní zahájení a setkání divadelníků

/ prezentace firmy KK Křeček po celý den uzenářský raut v ceně vstupenky /

„Malované na skle“    Divadelní spolek Krakonoš

historický muzikál „Jakoubek“   společnost O.Seiferta

120,- jednotlivá představení

180,- obě představení

Neděle 21.5. / 9:00

6. ročník přehlídky kříženců  „Vyšehradský Voříšek“

Pondělí 22.5. / 19:00

Přehlídka poloprofesionálních a amatérských divadel

Divadelní sekce Praha

„Příběhy obyčejného šílenství“

120,-

Úterý 23.5. / 19:00

Přehlídka poloprofesionálních a amatérských divadel

Divadlo TY-JÁ-TR

 titul bude dodán

Středa 24.5. / 10:00

              / 19:00

Představení pro školy

Strašně strašidelná noc Nedvíďata (1.stupeň)

Přehlídka poloprofesionálních a amatérských divadel

Divadlo TY-JÁ-TR

 titul bude dodán

Čtvrtek 25.5. / 10:00

       / 19:00

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Přehlídka poloprofesionálních a amatérských divadel

Divadelní soubor Hamlet

„Hamlet, kralevic dánský“

120,-

Pátek 26.5. / 10:00

     / 17:00

Představení pro školy

Legendy-Karel IV.

„Bluesový večer“

multimediální performance mladých umělců

60,-

 Sobota 27.5.

Přehlídka poloprofesionálních a amatérských divadel

                                                   16.30 Divadlo Traverza „Noc na Zemi“ – Jim Jarmusch

19.00 Dividýlko Slaný

„Vyšetřování případu podvodného revizora“

 

Neděle 28.5. / 14:00

/ 19:00

 

14.00 Představujeme

ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2 - zdarma

Bruno Druart - "Parfém v podezření"

DS Kašpaři Mezihoří

120,-

Pondělí 29.5. / 10:00

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Úterý 30.5.

Divadelní soubor Jedličkova ústavu –autorské představení

Středa 31.5. / 10:00

Divadelní soubor Jedličkova ústavu –autorské představení

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Čtvrtek 1.6. / 10:00

Představení pro školy

TRADICE,ČEPICE,TRUHLICE(1.stupeň)

Pátek 2.6. / 20:00

 

 

 

Slavnostní zahájení velkého Vyšehraní

„Partička na vzduchu“

 

Michal Suchánek, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Richard Genzer ,Jakub Kohák

450,-

Sobota 3.6. / 19:00

divadelní představení

Neil Simon „POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ“

Simona Stašová,Petr Nárožný

430,-

Neděle 4.6.

14:00 -18.00

          19:00

„Hattrick pro Jedli“

Charitativní akce tentokrát v duchu Oslav dětského dne

Divadlo Máj „Perníková chaloupka“

Taneční škola IVY LANGEROVÉ- průřez tvorbou

P. Nedvěd – DS Nedvíďata Písničky,pohádky a show pro děti

Divadelní představení „Tradice,čepice,truhlice „

koncert Yellow sisters dětem

Eva Cendors – Z Paříže k Vyšehraní

Šanson (ne)jen francouzský 150,-

Platí po celý den, tedy na každé představení zvlášt i jako celodenní vstupenka.

 

100,-

 

            Pondělí 5.6. / 19:00

produkce Karel Soukup

divadelní představení …ze života Emy Destinnové

„Commedia Finita „

Valerie Zawadská,Kateřina Macháčková a další

290,-

Úterý 6.6.  / 18:00

Švihadlo

Cirkus Problem

200,-

Středa 7.6. / 18:00

Představení pro školy

                                                       10:00  TRADICE, ČEPICE, TRUHLICE ( 1. stupeň)

Asonance

Strašlivka

290,-

Čtvrtek 8.6. / 19:00

Keks

250,-

Pátek 9.6. / 10:00

18:00

Představení pro školy

koncert  Yellow sisters dětem

Potokfest - rocková přehlídka

120,-

Sobota 10.6.

Muzejní noc

Neděle 11.6. / 15:00

„Hattrick pro Jedli “

Charitativní koncert tentokrát v duchu Folk a Country

Epy - De – Mye

Pavlína Jíšová, Adéla Jonášová

Wabi Daněk

Gladly S.W.

Lucie Redlová

Passage

BodloChodov

290,-

Pondělí 12.6. / 18:30

Bára Hrzánová Condurango / Vašek Koubek

250,-

Úterý 13.6. /  18:00

Isara /Ginevra

200,-

Středa 14.6.

18:00

Představení pro školy

10:00  TRADICE, ČEPICE, TRUHLICE ( 1. stupeň)

Herecká párty…

Hamleti /Aleš Háma ,Dalibor Gondík,
Hardy Marzuki, Jakub Wehrenberg/

Akustik Martina Písaříka

200,-

Čtvrtek 15.6. / 18:00

Hop Trop koncert s obrázky…

350,-

 

Pátek 16.6. / 18:00

Yellow Sisters-narozeninový koncert

250,-

 

Sobota 17.6. /  17:30- 22.00

/ blok - dvě představení /

 

Kočovná společnost AD DOC

IL CONGELATORE - ZMRAZOVAČ
S ÚSMĚVEM NEPILOTA

250,-

Neděle 18.6  / 15:00

„Hattrick pro Jedli “

Charitativní koncert…tentokrát přitvrdíme …

Bluesberry

Tomáš Berka a Corpus Delicti

Hromosvod

Michal Prokop & Luboš Andršt & Jan Hrubý trio

Natural Petr Kadlček

Bluessession

290,-